Vivo rakiplerine meydan okudu! Bu özelliklere sahip başka bir telefon yok!

Detaylı teknik özellik listesi, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak yenilikleri ve geliştirmeleri vaat ediyor.

Vivo’nun yeni katlanabilir telefon modelleri X Fold3 ve X Fold3 Pro hakkında birçok sızıntı ve tanıtım gördük. Bu katlanabilir telefonların bu ayın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şimdi resmi görünen bir afişten detaylı özelliklerini öğrenmiş bulunuyoruz. X Fold3 serisi, inanılmaz derecede ince ve hafif olacak. Afişe göre, açıldığında X Fold3 ve X Fold3 Pro, dünyanın en ince telefonu unvanına sahip 2015 modeli Vivo X5 Max’ten (5.1mm) daha ince olacak.

Her iki katlanabilir modelin de geleneksel bir çubuk telefonundan daha hafif olacağı teyit edildi ancak cihazların spesifik ağırlıkları hakkında bir bilgi verilmedi. Ancak her iki X Fold3 modelinin de IPX8 sertifikasına sahip olacağı doğrulandı.

Vivo rakiplerine meydan okudu! Bu özelliklere sahip başka bir telefon yok!

X Fold3 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile piyasaya sürülecek ilk katlanabilir telefon olacakken, X Fold3’ün Snapdragon 8 Gen 2 ile çıkması bekleniyor. X Fold3 serisi, 2K çözünürlüğe, 3000 nit parlaklığa sahip 8.03 inç Samsung E7 AMOLED ana ekranlar ve hem iç ekranda hem de 6.53 inçlik kapak ekranında bulunan çift ultrasonik parmak izi tarayıcılar sunacak.

X Fold3 ve X Fold3 Pro, OIS ile donatılmış 50MP ana kamera, 50MP ultra geniş lens ve 64MP periskop modülü gibi etkileyici kameralar sunacak. Katlanabilirler, vivo’nun kendi üretimi olan V3 görüntüleme çipine sahip olacak. Yazılım tarafı, Android 14 tabanlı OriginOS 4 ile kapsanacakken, batarya 5,500 mAh kapasiteli olup 120W kablolu ve 50W kablosuz şarj desteğine sahip olacak.

X Fold3’ün tahmini fiyatı 7,999 CNY ($1,113) iken, X Fold3 Pro‘nun başlangıç fiyatının 9,999 CNY ($1,391) olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x