Hande Ataizi’nden ‘Taş, Kâğıt, Makas’ açıklaması!

Oyunculuk kariyerinin dışında fit hali ve güzelliğiyle de adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Umut’un (Ekin Koç) sıra dışı hafıza yeteneği ve babasını kurtarmak için verdiği mücadeleyi konu alan, Kanal D dizisi Taş, Kâğıt, Makas’la seyircinin karşısına çıkacak olan ünlü isim, canlandırdığı karakterden bahsetti.

“SENARYOYU ÇOK BEĞENDİM”

Meslek sahibi bir kadını canlandırdığını anlatan Ataizi, “Çok iyi bir yapım şirketiyle çalışıyoruz. Yönetmenimiz Yusuf Pirhasan. Keyifli bir set. Senaryoyu okuduğum zaman çok beğendim. Güzel, keyifli bir rolüm var. Bu rolde oynamak istememin en büyük nedeni bir kadın olarak kadınların da mesleklerinin olduğu ve meslekleriyle var olduklarını anlatmak. Meslek sahibi olan bir kadın karakteri canlandırdığım için çok mutluyum” şeklinde konuştu.

‘CAMDAKİ KIZ’IN CANA’SI, ‘BİHTER’İN FİRDEVS’İ

Hande Ataizi, geçtiğimiz haziran ayında final Yapan Kanal D’nin çok izlenen dizisi Camdaki Kız’daki ‘Cana’ rolünden sonra ‘Aşk-ı Memnu’ uyarlaması ‘Bihter’ filminde ‘Firdevs Yöreoğlu’ karakterine hayat vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x