Feyza Altun Instagram Hesabını Kurtarmak İçin Etkileşime İhtiyaç Duyunca Tüm Sevenleri İmdadına Yetişti

Avukat Feyza Altun son dönemlerde hızla tanınırlık kazanan isimlerden biri oldu. Dilan Polat olaylarından sonra birçok fenomeni incelemeye alan ünlü avukat toplumsal konularada da kayıtsız kalmadı. Ekşi Sözlük’te tartışılan istismar olayı hakkında yazdıkları yüzünden Instagram hesabı da tehlikeye giren Feyza Altun’un etkileşime ihtiyacı olunca sevenleri yardımına koştu.

Avukat Feyza Altun, kara para aklama suçlamasından tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftinin davalarıyla beraber düğmeye basan isimlerin başında yer aldı.

Şüpheli bulunan fenomenleri bir bir inceleme altına alan ünlü avukatın her paylaşımı ve açıklaması yakından takip edilir oldu.

Bu arada toplumsal olaylara da kayıtsız kalmayan Altun, geçtiğimiz haftalarda Türkiye gündemine oturan bir konuyla ilgili ateş püskürmüştü.

Ekşi Sözlük kullanıcısı bir kişinin, başka bir kullanıcıya yolladığı mesajında bulunan pedofili fotoğraf ortalığı ayağa kaldırmıştı.

Altun, Ekşi Sözlük platformundaki paylaşımları nedeniyle aktif olarak paylaşım yaptığı Instagram hesabının tehlikeye girdiğini açıklayan bir paylaşımda bulundu.

Instagram hesabını kurtarabilmek adına takipçilerinin etkileşimine yani yorumlarına ihtiyaç duyan Feyza Altun şöyle bir açıklama yaptı:

‘Arkadaşlar ekşideki istismar olayı yüzünden instagram benim hesabımı kısıtlamış ben sadece mesaj kısıtı sanıyordum ama meğer canlı yayın yapamıyormuşum, arayan kimse bulamıyormuş ve ismim çıkmıyormuş. Bunun için de hesabıma yorum yapmanız gerekiyormuş. Bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama hesabın eski hale dönmesi için etkileşim vermeniz lazımmış bana.

ACABA LÜTFEN BU POSTU YORUM MANYAĞI YAPAR MSNZ….’

Feyza Altun’un yardım çığlığını duyan binlerce sosyal medya kullanıcısı soluğu ünlü avukatın paylaşımının altında aldı.

Altun’un paylaşımının altına kısa sürede binlerce yorum geldi. Kimileri yemek ve tatlı tarifi paylaştı…

Kimileri Feyza Altun’la olan bir anısını anlattı.

Kimileri gündeme dair iğneleyeci şarkı sözlerini yazdı…

?

Kimileri o gün başına gelen komik bir anısını Feyza Altun’a anlattı.

Kimileri de yorumları tribüne çevirdi.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Takipçileri sayesinde kişisel hesabını kurtardığını duyuran Feyza Altun bir de “Sizisi seviyorum. 50 bin yorum yaptınız dün ve sabaha kadar hesabın kısıtlaması kalktı artık aramada çıkacak ve sanıyorum keşfete de düşecek?? buradan anlıyorum ki bağımsız aday olsam şaka maka şansım var ha?” paylaşımı yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x